נעלי עבודה

נעלי עבודה S3

נעלי עבודה

נעלי עבודה S3 הם כלי מגן המשמש להגנה על העובדים מאובדן או פגע בעקבות השימוש במכשירים וכלי עבודה מסוימים בעבודה. הנעלים נעשות בדרך כלל מחומרים חזקים כמו ניירון, עור או פלסטיק. חומרים אלו מכוונים להגן על הרגליים מהפגעים הקשים שעשויים להתרחש במקום העבודה.

נעלי העבודה מסוג זה נחשבים לאחד מהכלים החשובים ביותר לשמירה על בטיחות העובדים במקום העבודה. הם נדרשים במספר תעשיות שונות כמו בתעשיות התנועה, הבנייה, התעשיות החשמליות והתעשיה המכנית. בנוסף סוג זה נדרש במספר תעשיות אחרות כמו תעשיות הטכנולוגיות, הכסף והאבניים.

ישנם מספר סוגים של נעלי עובדה ולהלן חלק מהם: 

מיגון בתקן S3

סוג ה S3 הם נעלי עבודה שמגיעות עם כל ההגנות הנדרשות הכוללות כיפת מגן ברזל, סוליה נגד חדירת מסמרים, סוליה נגד החלקה ועוד.

דגם  הNST

נעלי NST הם קיצור של NO STEEL TOE ובעברית נעלי עבודה ללא כיפת ברזל. הם נעלי עבודה ללא הגנת ברזל ומיועדות לאנשים שעובדים במקום עבודה ללא סכנות וחשש לפגעים.

נעלי עבודה נגד כימיקלים

נעליים לעבודה מסוג זה כמו שהשם שלהם מציין זאת נגד כימיקלים וחומצות. נעל זאת מתאימה לאנשים שעובדים בסביבה של כימיקלים, דלקים וחומצות. חומרים אלו כן מזיקים לסוליית נעל רגילה.

היתרונות בלבישת נעלי עבודה מסוג S3 כוללים:

  1. הגנה מקיפה: נעלי S3 מספקות הגנה מקיפה על הרגליים מהפגעים ומחומצות וחומרים נוזליים אחרים שעשויים להזיק לנו במקום העבודה.

  2. נקיון קל: נעלי S3 מאפשרות ניקיון קל ונוח כתוצאה מחומרי העיצוב הקלים לניקוי והנעימים שלהן.

  3. נוחות: נעלי S3 מספקות נוחות גבוהה כתוצאה מעיצובן המתאים לצורת הרגל דבר הגורם לנוחות מירבית של הרגליים. 

 

כדאי להתייחס למספר דברים כשמתכננים לרכוש נעלי עבודה S3:

  1. התאמת הנעליים לסוג העבודה: כדאי לבחור נעלי S3 שמתאימות לסוג העבודה שאתה עובד בה. למשל, אם אתה עובד בתעשיית התנועה, יתכן שתרצה נעלי S3 עם מגן נוסף כדי להגן עליהם מחומצות וחומרים נוזליים אחרים.

  2. נוחות: כדאי לבחור נעלי S3 עם עיצוב נוח ומתאים לצורת הרגליים. הנעליים צריכות להיות נוחות להליכה כדי למנוע כאבי רגליים או פגיעות גב.

  3. חומרי גלם: כדאי לבחור נעלי S3 מחומרים נקיים ונעימים כמו ניירון או עור כדי לאפשר ניקיון קל ונוח.

  4. רמת הכיסוי: כדאי לבחור נעלי S3 עם רמת כיסוי גבוהה כדי להגן על הרגליים מפגעים.

להלן מספר תמונות של נעלי עבודה מבית המותג העולמי JCB הנמכרות אצלנו: