נעלי עבודה

נעלי עבודה עם ברזל

נעלי עבודה S3 JCB

נעלי עבודה עם ברזל הן כלי חיוני בכל עבודת שטח וכן בעבודות תעשייתיות רבות. הם מספקות הגנה פיזית לרגלי העובד ומסייעים במניעת פציעות ותאונות עבודה. למרות שנעלי עבודה אלו יכולות להיות בטיחותיות ואמינות לאורך זמן, ישנם כמה דברים חשובים לקחת בחשבון לפני קנייתן ושימוש בהן.

הדבר הראשון שצריך לקחת בחשבון כשמדברים על נעלי עבודה עם ברזל הוא המשקל של הנעליים. נעלי עבודה מסוג זה יכולות להיות כבדות ולגרום לקשיי תנועה ואינם מתאימות לכל סוגי העבודות.

תוכלו לקרוא עוד בנושא מיגון במאמר נוסף שפרסמנו "בגדי עבודה בטוחים".

מטרות ההגנה של הנעליים

נעלי עבודה ממוגנות הן חלק בלתי נפרד ממצבי העבודה המסוכנים והקשים. הן מספקות הגנה מפני פציעות כגון נפילות, חשמל, נפילת אובייקטים וכו '. בנוסף לכך, נעלי עבודה ממוגנות מסייעות למנוע כאב ופציעות ברגליים ולהחלקת המשקל על כף הרגל. בעת בחירת נעלי עבודה ממוגנות חשוב לקחת בחשבון את צרכי העבודה ולוודא כי הם מתאימים למטרה המיועדת. כמו כן, חשוב לבדוק את הנעליים לפני כל שימוש ולוודא כי אין נזק כלשהו לחומר המפנה או לחלקים הממוגנים של הנעליים. בנוסף לכך, חשוב להחליף נעליים מוגנות בכל פעם שהם מתחילים להראות סימני חיים, כמו שחיקה וסוליה משופשפת, כדי לוודא כי הם ימשיכו לספק הגנה מקסימלית לעובדים בעת עבודתם.

כמו כן, צריך לקחת בחשבון את הסוג של הנעליים לסוג העבודה המבוצעת. כשתעבדו בתעשיות של חומרי רעל מסוכנים העובדים יצטרכו להשתמש בנעליים עם הגנה מפני חומרי רעל.

העבודות שבהן ברוב המקרים דרושות נעלי עבודה

  1. עבודות בנייה – כגון בניית מבנים, שיפוץ, תיקון כבישים וכו'.
  2. עבודות תעשייתיות – כגון עבודות במפעלי ייצור, עבודות עם מכונות וציוד תעשייתי, ועבודות במפעלי כימיה.
  3. בחקלאות ובגינון – כגון עבודות בשדות, כרמים וגנים, ועבודות עם מכונות חקלאיות.
  4. במסעדות ובמטבחים – כגון עבודות עם ציוד מטבח ועזרה בבישול.
  5. בברים ומועדונים – כגון עבודות עם ציוד בר ועזרה בהכנת משקאות.
  6. בסופרמרקטים וחנויות מזון – כגון עבודות במחסנים ועזרה במשלוחים.

כל העבודות הללו יכולות לדורש נעלי עבודה עם ברזל להגנה על הרגליים.