בגדי עבודה

מכנס עבודה

מכנסי עבודה ג׳י אפור כהה עם אדום

מהו מכנס עבודה? את מי משמש מכנס העבודה?
איך בוחרים מכנס עבודה ומה העלויות של מכנס עבודה איכותי?
תחילה נבין מהו מכנס עבודה, מכנס עבודה כשמו הוא מכנס שנלבש בזמן העבודה ובא לתת לנו פתרונות ויתרונות בזמן העבודה להבדיל ממכנס רגיל.
מכנס העבודה משמש כל בעל מקצוע בהתאם לתחומו ומקצועו, לדוגמא בתחום המסגרות והריתוך מכנס העבודה משמש בהגנה מפני אש וגיצים דבר זה מונע בלאי מהיר והתקלחות של מכנס העבודה וגם שומר על העובד בטוח ומוגן.
דוגמא נוספת לתחום המצברים מומלץ ללבוש מכנס נגד חומצות המצבר, דבר זה ישמרו על העובד מוגן ובטוח וגם ישמור על המכנס מפני פגיעות וקרעים.
כמו שהבנו עד כה, לכל תחום ומכנס העבודה שמתאים לו בהתאם לסוג העבודה, הפעילות בזמן העבודה ותנאי השטח.
כבעלי עסקים או כעובדים נרצה לבחור מכנס עבודה מתאים לתחום העבודה שלנו ולעיסוק העובדים.
נרצה לבחור מכנס עבודה שיחזיק המון זמן ויהיה בעל אורך חיים גבוהה, בנוסף לכך מכנס העבודה חייב להיות נוח ובעל גזרה מתאימה לעבודתנו.
כשנבחר מכנס עבודה בהתאם לתחומנו נתייחס לאיכות הבד, לא נרצה בד באיכות ירודה שייקרע לאחר מספר שימושים, נתייחס גם לגזרת המכנס שאמורה להיות נוחה ובעלת חופש תנועה.
בבחירת מכנס העבודה נתייחס גם לחוזק התפירה, מיקום הקרע השכיח ביותר במכנס העבודה הוא במפשעה בתפר הראשי וכאשר מכנס העבודה תפור עם חיזוקים ובעל חוט חזק ועמיד נוכל להנות ממכנס עמיד ובעל אורך חיים ארוך במיוחד.
מכנס עבודה איכותי אמור לעלות בין 65₪ לבין 100₪ וכמובן שיש גם יותר יקרים אך אצלנו בג׳י בגדי עבודה אנו מציעים מבחר ענק של דגמים במחיר נוח ונגיש לכל לקוח.
חברתנו מתמחה בעיקר בייצור מכנסי עבודה תוצרת כחול לבן, התפירה נעשית פה בישראל בשילוב בדים איכותיים ביותר מאנגליה.
חברתנו מציעה מגוון ענק של פתרונות לרוב תחומי העיסוק, חברתנו מציעה גם מוצרים נלווים כמו חולצות, כובעים ועוד עם שירות מיתוג והדפסה של לוגו החברה על בגדי העבודה. להרחבה בנושא מיתוג והדפסה על בגדי עבודה תוכלו למצוא במאמרים שלנו מאמר בנושא.