בגדי עבודה

הדפסה על חולצות

הדפסה על חולצות

ההדפסה על חולצות נפוץ מאוד כיום, תהליך המאפשר לצרכנים להתאים את הפריטים לעסק שלהם. הדפסת החולצות יכולה להיות מעניינת ויצירתית מאוד. ההדפסה מאפשרת לצרכנים להתאים את החולצה לאירוע מיוחד, לחג או לעסק. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כמה נקודות כדי לוודא כי ההדפסה תהיה איכותית ותאריך לאורך זמן.

לבעלי העסקים המתעניינים בהדפסת לוגו העסק ניתן לקרוא בהרחבה במאמר בנושא "בגדי עבודה עם לוגו".

סוגי הדפסה על חולצות

ישנן מספר שיטות הדפס שנמצאות בשימוש נרחב כיום בתעשיית הביגוד. כאן תוכל למצוא פירוט על שתי השיטות המובילות: הדפס משי והדפס דיגיטלי.

הדפס משי:

הדפס משי הוא שיטת הדפסה המבוססת על יישום צבעי משי ייחודיים על בד טבעי או סינתטי. הצבעים מיושמים על הבד בעזרת מסבים, ולאחר מכן הבד מיובש בכדי להבטיח עמידות וברק. בגלל כך, הדפס משי מיועד לבדים טבעיים, כגון כותנה או סילק. בהדפסה זו היא מאפשרת ליצור עיצובים מורכבים ובצבעים אחידים. המינון גם יכול להיות מגוון, החל מעיצוב פשוט עד לדוגמאות גדולות במיוחד על מגוון של בדים.

הדפס דיגיטלי:

שיטה זו היא שיטת הדפסה חדשה יותר שנוצרה עם התפתחות טכנולוגיות המחשוב. שיטת ההדפסה זו משתמשת במדפסות דיגיטליות המייצרות את העיצובים ישירות על הבד. התהליך מתחיל עם תכנון הדוגמא על מחשב בעזרת תוכנות גרפיות מתאימות. לאחר מכן, מיישמים את העיצוב בעזרת מכבש חום על הבגד.

ההמלצה שלנו

עם ניסיון של עשרות שנים בתחום ההדפסות ובגדי העבודה למדנו שסוג ההדפס המועדף הוא תלוי סיטואציה. שאנחנו מדפיסים הדפס צבעוני ובעל מגוון רחב של מעברי צבע אנחנו בוחרים בהדפס דיגיטלי וכשנרצה הדפס עמיד יותר ובעל צבעים אחידים שיחזיק לנו שנים רבות נבחר בהדפס משי.

הדפסה על חולצות עשויה לכלול מספר סגנונות:

  1. צבע מלא – זהו סוג דפוס המשמש להדפסת תמונה או טקסט בגודל מלא על כל החולצה.
  2. בצורת קווים – דפוס זה משמש להדפסת קווים על החולצה בצורת פסים או פסים מקווקוים.
  3. דפוס תמונות – זהו דפוס המשמש להדפסת תמונה אחת או כמה תמונות קטנות על החולצה.
  4. דפוסי מילים – דפוס זה משמש להדפסת מילים או משפטים על החולצה.
  5. סגנון מספרים – דפוס זה משמש להדפסת מספרים, כמו שם ומספר שחקן על חולצת ספורט.