בגדי עבודה

דגמח עבודה

מכנסי עבודה אפור כהה עם לבן

לפני שנבין מהם היתרונות הרבים בלבישת דגמח עבודה ומה הפתרונות שנותן לנו הדגמח, נבין את פירוש המילה דגמ״ח, המילה דגמ״ח היא ראשי תיבות של ״דגם חדש״.
היתרונות בלבישת דגמח הם רבים וברורים כמעט בכל עבודה ותחום, כאשר נלבש דגמח בזמן העבודה נוכל לנוע בחופשיות ונקבל מרחב תנועה גדול יותר.
בנוסף, לבישת דגמח בזמן העבודה נותן נראות רצינית ומקצועית יותר.
יתרון זה ברור ומשמעותי יותר כאשר מדובר בעסק/מפעל רב עובדים, לבישת דגמחים ייתן אווירה רצינית ומקצועית יותר וישפר רבות את אפקטיביות ויעילות העסק.
נוסף לזאת דגמח עבודה ייתן לנו יתרון נוסף והוא נשיאת כלי העבודה הדרושים בתחום שלנו, רוב דגמחי העבודה מצויידים בכיסים רבים (אצלנו 6 כיסים עמוקים ומכילים) העוזרים לנו לשאת ולנוע עם כלי עבודתנו.
יתרון חשוב ומרכזי נוסף הוא איכות ועמידות הבגד לאורך שנים, כאשר נלבש סתם ג׳ינס מהארון בזמן העבודה, הוא לא יחזיק המון זמן ולאט לאט יתחיל להיקרע ולהינזק אך כאשר נלבש דגמח עבודה המיועד לעמוד בעבודות ממושכות ואינטנסיביות לא נצטרך להחליף אותו לאחר מספר שימושים והוא יחזיק לנו למשך המון זמן.
אצלנו בג׳י בגדי עבודה כל הדגמחים מיוצרים בישראל בשונה מרוב הדגמחים שמיוצרים בסין, יתרון זה גורם לדגמחים להיות עמידים וחזקים לאורך המון שנים.
יתרון אחרון ולא פחות חשוב הוא מחיר הדגמח, במידה ובחרנו לעבוד עם ג׳ינס, מכנס רגיל המחיר יהיה סביר ופחות משתלם לאומת הזמן והעמידות שנותן המכנס אך כאשר נרכוש דגמח עבודה התועלת שנקבל ממנו תהיה רבה הרבה יותר ונוכל לעבוד איתו לפרק זמן עבודה ממושך יותר.
אצלנו בג׳י בגדי עבודה מציעים גם מיתוג והדפסה על בגדי עבודה לבעלי עסקים, לבישת דגמח עבודה מתאים עם מיתוג לוגו העסק עליו מעיד בפני הלקוח על מקצועיות ורצינות.
ישנם עשרות סוגים של דגמחי עבודה שבאים לפתור לנו מכשולים בתחומי עבודה שונים, לדוגמא ריתוך ומסגרות הוא תחום שבו נצטרך מכנס עבודה מעכב בעירה העמיד בפני אש, לא נרצה להחליף מכנס כל יום בגלל בלאי גבוה וחורים במכנס בעקבות עבודת הריתוך.
דוגמא נוספת היא בתחום המצברים נתאים ללקוח דגמח מתאים העמיד בפני חומצות, דגמח זה ייתן הגנה לעובד בתחום זה.
לסיכום, דגמח עבודה בא לתת לנו פתרון מהיר, זול ונוח ללבישת בגד איכותי, מקצועי ושימושי בזמן העבודה.