בגדי עבודה

בגדי עבודה עם לוגו

מכנסי עבודה דגמ״ח אפור כהה וכתום

בגדי עבודה הינה בגדים המיוצרים למטרת עבודה. אולם לא רק, ניתן להשתמש בבגדי עבודה גם לשימוש אחר כגון ספורט, טיולים או סתם לפעילות יום יומית. כיום כמעט בכל תחום עושים שימוש בבגדים מיוחדים לעבודה שלרוב ממותגים עם לוגו של בית העסק. למשל רופאים ואחיות לובשים בגדי עבודה המיועדים לצוות הרפואי עם הלוגו של מקום העבודה שלהם. שוטרים לובשים בגדי עבודה עם לוגו של משטרת ישראל. לוחמי אש לובשים בגדי עבודה ממוגנים עם הלוגו של מכבאי אש.

על איזה בגדי עבודה ניתן להדפיס לוגו?

ניתן להדפיס כמעט על כל בגד את לוגו העסק. ההדפסה אפשרית על כובעים, מכנסיים, חולצות, דגמ"חים ועוד.

כל מה שצריך לעשות זה לשלוח את הקובץ של הלוגו אלינו ואנו נדאג לשאר.

איזה סוגי הדפסות של לוגו קיימים:

קיימים מספר סוגים של הדפסות של על בגדי עבודה אליהם ניתן לקרוא כאן. לכל סוג הדפסה יש מספר יתרונות וחסרונות אליהם הרחבנו במאמר הנוגע להדפסה על בגדי עבודה.

מדוע מומלץ לרכוש בגדי עבודה ממותגים לבית העסק?

אין כל ספק שעסק שכל עובדיו לובשים בגדי עבודה ממותגים נראה רציני ויוקרתי יותר מאשר שכל עובד מגיע בלבוש "שבא לו".  הרי מראה לבוש העובדים הינם הפנים של העסק. כמובן שעסק שמשקיע בעצמו משדר עסק וותיק, רציני שניתן לסמוך עליו. לבוש בגדי עבודה ממותגים ישפיע על קהל הלוקחות העובר במקום. בדרך הם כנראה יזכרו אפילו באופן תת מודע את שם העסק.

האם בגדי עבודה נחשבים כהוצאה מוכרת לבית העסק?

במאמר קודם בנוגע לבגדי עבודה כהוצאה מוכרת הרחבנו בנושא. ניתן להבין על פי תקנה 6 לפקודת ניכוי הוצאות של מס הכנסה שלוגו המשומש רק לצורכי העסק יוקר בהוצאה חייבת במס. לכן לוגו בולט המודפס על בגד העבודה יכול לסייע רבות בהשגת התנאי.

מה עוד חשוב לדעת לפני שרוכשים בגדי עבודה ממותגים עם לוגו?

חשוב לוודא שבגד העבודה הינו באיכות מספקת גם מבחינת הבד וגם מבחינת רמת התפירה. אצלנו בג'י בגדי עבודה דואגים לבגדי עבודה איכותיים במיוחד הנתפרים בצורה קפדנית ביותר. החברה מספקת רבבות לקוחות מרוצים.